Tipy na výlety v Bešeňové

Gino Paradise Bešeňová a jeho okolí

Gino Paradise Bešeňová umožňuje strávit na Liptově aktivní dovolenou plnou pohybu. Komplex je v bezprostřední blízkosti Velké Fatry, Nízkých Tater, Chočských vrchů, nedaledo leží Západní Tatry - Roháče. Všechny tyto hory v okolí Gino Paradise Bešeňová poskytují ideální podmínky pro turistiku, v zimním období jsou zde nejlepší terény na lyžování na Slovensku. Pokud objevujete poklady z minulosti, čakají na vás historické lidové stavby, muzea. Liptov je v každém případě ideální místo pro dovolenou.

RohaceIMG_5898IMG_5874IMG_5783IMG_5785IMG_5791IMG_5872IMG_5899FatraLikavaRohace (2)Rohace (3)Vlkolinec

1. Turistika v okolí Gino Paradise Bešeňová

Nízké Tatry

Nízké Tatry nabízí nádherné turistické trasy na hlavním hřebenu přes vrcholy jako je Chopok, Děreše, Ďumbier nebo i v níže položených místech. K návštěvě vybízí v Demänovské dolině krasové i ledové jeskyně. V Nízkých Tatrách se dále můžete věnovat cykloturistice, paraglidingu, jezdectví a mnoha dalším sportům a aktivitám. Vše je v dostupné vzdálenosti z komplexu Gino Paradise Bešeňová.

Chočské vrchy

Ve vzdálenosti pouze několika kilometrů od Gino Paradise Bešeňová najdete nádherné vápencové rokliny - Kvačanskou a Prosieckou dolinu. Turistická cesta s nádhernými výhledy vede podel řeky nebo po úbočí. K nezapomenutelným patří turistická cesta na Velký Choč s původními salaši, kde na vrcholové pyramidě budete odměněni nádhernými výhledy do okolí.

Západní Tatry – Roháče

Západní Tatry s nejvyšším vrcholem Bystrá jsou ideální na vysokohorskou turistiku. Je zde nádherná hřebenová trasa přes Baníkov a Ostrý Roháč nebo údolní trasy Jaloveckou dolinou, Žiarskou dolinou a k Roháčským plesům.

Velká Fatra

Velká Fatra patří k nejnavštěvovanějším turistickým lokalitám na Slovensku. Má 27 vrcholů přes 1350 m. Nabízí velké množství turistických tras ze strany od Ružomberku, což je nedaleko od Gino Paradise Bešeňová. Hřebenové tůry začínají na Malině Brdu, kam můžete vyjet lanovkou a dále pokračovat pěšky

2. Lyžování

Okolí Gino Paradise Bešeňová nabízí nejlepší podmínky na lyžování na celém Slovensku. Do některých středisek jezdí z Gino Paradise Bešeňová speciální skibusy. Kombinace lyžování a večerní relaxace v termálních bazénech je ideálně naplánovaná aktivní dovolená.

3. Cykloturistika

4. Vodní sporty

Liptovská Mara je středisko vodních sportů na Liptově. Můžete se projet vyhlídkovou lodí po přehradě, půjčit si lodičku a vodní šlapadlo, nebo jezdit na windsurfingu.

5. Lidové a historické památky

Gino Paradise Bešeňová a jeho blízké okolí nabízí ideálním podmínky pro pohodovou dovolenou. Blízké hory mají dostatek turistických tras všech druhů obtížnosti, v zimním období jsou zde nejlepší podmínky na lyžování, najdete zde lidové památky. Gino Paradise Bešeňová je ideální místo pro aktivní rodinnou dovolenou.Akční nabídkyGrandhotel

Aquapark Ramada BudapešťAquapark Tatralandia

HB TourBešeňová thermal park

Lázně Sárvár